© 2017 by strrmina.

prostor za vaš oglas

objave

23. 7. 2017, SiolNET.

Feratanje - nova oblika rekreacije vse bolj priljubljena tudi v Sloveniji.

Plezanje po feratah oziroma zavarovanih plezalnih poteh je oblika rekreacije, ki so jo ponekod v tujini prakticirali že od 1. svetovne vojne, na slovenskih tleh pa prepoznavnost pridobiva šele v zadnjih nekaj letih.

26. 11. 2016, Paberki

Pred vami je zanimiv intervju z gospodom Borisom Strmškom – inštruktorjem športnega plezanja in hkrati alpinističnim inštruktorjem in planinskim vodnikom.

Društvene aktivnosti vodi skupaj s Tamaro Leskovar, ki je  prevzela organizacijski del, Boris pa bolj izvedbo tečajev.

26. 4. 2016, SiolNET.

Slovenski kotički: Bil bi greh, če jih ne bi doživeli na kolesu

S pomočjo kolesarke Tamare Leskovar iz društva Strmina smo pripravili izbor desetih  kolesarskih izletov, od družinskih do potovalnih, ki vam lahko popestrijo prvomajske praznike.

2. 4. 2016, SiolNET.

Dve dekleti, dve gorski kolesi in ena rajska Slovenija.

Tamara Leskovar in Simona Pečnik Golob sta lansko poletje z gorskimi kolesi prekolesarili Slovenijo. Ugotovitev? Za užitek vam ni treba čez mejo. Slovenija se lahko kosa z vsako, še tako opevano kolesarsko destinacijo.

25. 1. 2016, Večer

Te dni praznuje leto dni izhajanja spletna revija za ljubitelje narave, gora in podzemlja.